...
czekaj... czekaj...

Motywacja

Jak zmotywować się do treningów i diety?

Często moi podopieczni zadają mi to pytanie, co robić gdy po prostu nam się nie chce? Osobiście uważam, że dookoła motywacji w ostatnim czasie powstało sporo mitów.

Aby motywacja mogła w ogóle wystąpić, najpierw w naszej głowie musi pojawić się cel oraz gorące pragnienie jego realizacji.

Kiedy pojawiają się cele w naszej głowie? Gdy mamy jakąś wizję którą bardzo chcemy zrealizować z jakiegoś ważnego dla nas powodu. Na przykład – chcesz schudnąć, okej, ale dlaczego?

Czy zależy Ci może na tym aby Twoi znajomi Cię podziwiali za świetną metamorfozę?

A może chcesz poczuć się bardziej atrakcyjnie?

Rzeczy takie jak to że chcemy czuć się podziwiani, lub bardziej seksowni, choć w pierwszej chwili mogą wydawać się próżne, to tak naprawdę swoją genezę mają w bardzo pierwotnych potrzebach każdego człowieka tak jak potrzeba akceptacji czy budowanie pewności siebie.

To odpowiedzi na ważne pytania wewnętrzne, które jeśli dobrze przemyślisz, zrozumiesz i znajdziesz odpowiedzi, nie będziesz potrzebować motywacji!

Oczywiście nie oznacza to że chwili słabości nie będzie, jednak w takich momentach przypomnisz sobie dlaczego to robisz i właśnie dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej wytrwać, niż gdybyś o tym nie wiedział.

Brak produktów w koszyku.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.