...
czekaj... czekaj...

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

  • Home
  • Najczęściej Zadawane Pytania

Treningi personalne KRAKÓW

Swoje treningi z podopiecznymi prowadzę w Krakowie w Vitality Botique Fitness ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C.

Zabierz ze sobą wygodne obuwie i strój który nie będzie krępować ruchów. Może się przydać też butelka wody 🙂

Oczywiście! Na tym polega trening personalny, że ćwiczenia dostosowuję do każdego klienta indywidualnie do jego poziomu zaawansowania. Dlatego nie ważne czy jesteś zaprawionym sportowcem, czy początkującym trenującym, będę mógł Ci pomóc, tak że będziesz chciał/a wrócić do mnie na kolejny trening.

To jak często powinieneś/aś trenować w tygodniu zależy od Twoich celów treningowych które chcesz osiągnąć. Zapraszam Cię na 1 niezobowiązujący trening gdzie wspólnie ustalimy szczegóły naszej współpracy.

współpraca online

Współpraca Online to nic innego jak spersonalizowany pod Twoje możliwości i dostępny sprzęt plan treningowy. Ćwicząc nim, robisz postępy, Twoja sylwetka zmienia się na lepsze, a Ty mi raportujesz swoje postępy dzięki czemu, mogę wprowadzać do planu treningowego regularne aktualizacje, aby osiągnąć możliwie najlepsze efekty!
Oczywiście! Nie wiele potrzeba aby wykonać porządny trening w warunkach domowych. Tak więc jeśli posiadasz podstawowy sprzęt to mogę Tobie ułożyć na jego podstawie plan ćwiczeń. W ten sposób dodatkowo zaoszczędzisz pieniądze na karnecie na siłownię 🙂
90% podopiecznych z którymi współpracuję metodą Online, zauważa zmiany już po 1 miesiącu współpracy.
Tak! Z każdym podopiecznym Online jestem w stałym kontakcie. Jeśli masz trudności z wykonaniem konkretnego ćwiczenia, chętnie Ci pomogę. Wystarczy że nagrasz mi film jak aktualnie wykonujesz ćwiczenie, a ja dam Ci konkretne wskazówki jak robić to lepiej!

Masz inne pytanie?

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytanie, napisz do mnie, a ja chętnie Ci pomogę.

    Akceptuję politykę prywatności, strony trenerplata.pl

    Brak produktów w koszyku.

    Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
    Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.