...

#1 TRENER PERSONALNY W KRAKOWIE ROZPOCZYNA PROMOCJĘ -70% ZA PIERWSZY TRENING

O MNIE

Cześć! Nazywam się Konrad Plata i od ponad 5 lat zajmuję się profesjonalnym prowadzeniem podopiecznych na siłowni oraz online, pomagając w całkowitej metamorfozie ciała i psychiki ponad 40 zadowolonych podopiecznych (i cały czas ta liczba rośnie). Swoją wiedzę potwierdziłem licznymi certyfikatami, oraz pracując w Anglii w najbardziej prestiżowych klubach fitness jako trener personalny.

Aktualnie rozpoczynam nabór podopiecznych na nowy okres treningowy, dlatego tylko dziś możesz skorzystać z wyjątkowej zniżki -70% na pierwszy trening personalny ze mną osobiście w Krakowie. Nie czekaj i zarezerwuj swój trening w promocji zanim znikną ostatnie wolne miejsca!

P.S. Ta promocja szybko się nie powtórzy 🙂

CO OTRZYMUJESZ W CENIE 47 zł?

REGULARNA CENA: 250 zł
DZISIEJSZA CENA: 47 zł

*Jedna osoba może skorzystać z jednego treningu w promocji

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWNE PYTANIA

Treningi odbywają się w Krakowie ul. Samuela Bogumiła Lindego 1C w Vitality Botique Fitness.

Aby zapisać się na trening w promocji za 47 zł, kliknij jeden z przycisków które widzisz na tej stronie. Następnie wypełnij niezbędne informacje, oraz dokonaj płatności dogodną dla Ciebie formą (BLIK, płatność z Twojego banku, Przelew). Następnie oddzwonię do Ciebie w przeciągu 24 godzin w celu umówienia naszego treningu oraz udzielę odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Do zobaczenia na treningu! 🙂

Na pierwszym treningu przeprowadzimy z Tobą wywiad, na podstawie którego ustalimy plan działania. Następnym etapem jest rozgrzewka, która jest niezbędna do bezpiecznego treningu. Następnie na podstawie tego co chciałbyś/chciałabyś osiągnąć, dobiorę dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia. Nie jesteś typem sportowca? Boisz się że sobie nie dasz rady? Nie martw się! Doskonale wiem jakie wyzwania czekają Cię na początku przygody ze sportem, dlatego ćwiczenia dobieram tak, abyś sobie z nimi bez problemu poradził/poradziła 🙂 W końcu na tym polega trening personalny! 

Strój do ćwiczeń który nie będzie krępować ruchów, obuwie sportowe oraz butelkę wody.

Możesz zwrócić zakupiony trening bez podawania przyczyny w przeciągu 14 dni (o ile nie umówiłeś/aś się jeszcze na niego po zakupie)

OPINIE MOICH PODOPIECZNYCH

Marta

Z Konradem współpracuje już od dłuższego czasu. Dzięki niemu czuję się bardzo komfortowo na siłowni. Co jest jak wiemy bardzo ważne, ponieważ osoby, które zaczynają przygodę z ćwiczeniem na siłowni, mają duży problem z pewnością wykonywania ćwiczeń. Konrad dba o poprawność wykonywania ćwiczeń oraz dostosowuje poziom zaawansowania do możliwości danego klienta. Dzięki Konradowi czuje się przede wszystkim BEZPIECZNIE i nie boję się o to, że zrobię sobie krzywdę podczas zajęć. Konrad jest zawsze profesjonalny i przygotowany. Układa trening w zależności od potrzeb i celów. Szczerze mogę go polecić, bo dzięki niemu polubiłam trening siłowy i już widać efekty mojej pracy 🙂

Małgorzata

Bardzo wysoka jakość usług, profesjonalne podejście do podopiecznych i szybkie efekty. Duża wiedza przekazywana w bardzo przystępny sposób. Bardzo rzetelnie prowadzone treningi. Czas maksymalnie poświęcany na ćwiczenia. Polecam.

Daniel

Konrad Plata to najlepszy trener personalny z jakim miałem okazje współpracować. Jego wiedza na temat treningu siłowego jest ogromna, śmiało mogę powiedzieć ze Konrad jest Einsteinem branży fitness. Do każdego treningu Konrad podchodzi z uśmiechem i jest zawsze dobrze przygotowany, widać, że pomoc ludziom w osiągnieciu wyznaczonych celów to jego pasja i powołanie. Konrada jest świetnym wyborem dla osób, które chcą poprawić swoja sylwetkę a także wyeliminować różnego rodzaju bóle jak np. ból pleców. Konrad jest perfekcjonista i zwraca uwagę na najmniejszy szczegół dotyczący techniki wykonywania danego ćwiczenia, dzięki czemu na treningach z Konradem czuję się bezpieczny o swoje zdrowie i wiem, że nie zrobię sobie krzywdy złą techniką. Z czystym sumieniem mogę go polecić dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z siłownią oraz dla tych, którzy już mają za sobą pierwsze kroki ponieważ Trener Konrad do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie i układa plan treningowy oraz dietę według potrzeb w dodatku monitoruje progres na bieżąco w przeciwieństwie do większości trenerów, którzy każdemu podopiecznemu wysyłają taką sama dietę wraz z planem treningowym. Treningi z Konradem to sama przyjemność. Gorąco polecam z cała rodzinka!

 

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ TRENING?

*Jedna osoba może skorzystać z jednego treningu w promocji

GALERIA

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.